MEGA Výprodej se slevami až 70% ... KLIK

Zpracování osobních údajů

Zpracování osobních údajů

Informace o zpracování osobních údajů

Tento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti de-park s.r.o. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a pro činění jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete níže.

1. Totožnost a kontaktní údaje správce

1.1. Správcem Vašich osobních údajů je obchodní společnost de-park s.r.o., se sídlem Trotinka 397, Miletín, PSČ 50771, identifikační číslo: 05624690, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Hradci Králové, spisová značka C38397 (dále jen „správce“).

1.2. Kontaktní údaje správce jsou následující: adresa pro doručování Trotinka 397, Miletín, PSČ 50771, adresa elektronické pošty info@de-park.cz, telefon +420608882668.

1.3. Správce nejmenoval pověřence pro ochranu osobních údajů.

2. Právní základ zpracování osobních údajů

2.1. Právním základem zpracování Vašich osobních údajů je Váš souhlas dávaný tímto správci ve smyslu čl. 6 odst. 1 písm. a) Nařízení Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) (dále jen „nařízení“).

3. Účel zpracování osobních údajů

3.1. Účelem zpracování Vašich osobních údajů je zasílání obchodních sdělení a činění jiných marketingových aktivit správcem vůči Vaší osobě.

3.2. Ze strany správce nedochází k automatickému individuálnímu rozhodování ve smyslu čl. 22 nařízení.

4. Doba uložení osobních údajů

Osobní údaje zpracováváme a uchováváme:

 • Po dobu nezbytně nutnou k zajištění všech práv a povinností plynoucích z kupní smlouvy, tj po dobu objednávky a záruční doby.

 • Souhlas s marketingovými nabídkami je platný po dobu 4 let nebo do odvolání

 • Po dobu, po kterou je de-park s.r.o. povinnen jakožto správce uchovávat podle obecně závazných právních předpisů. Účetní doklady, např. faktury vystavené společností de-park s.r.o.  jsou v souladu se zákonem archivovány po dobu 10 let od jejich vystavení.

 • Údaje z komunikace mezi de-park s.r.o. a zákazníkem 2 roky.

V ostatních případech vyplývá doba zpracování z účelu zpracování anebo je dána právními předpisy v oblasti ochrany osobních údajů.

5. Další příjemci osobních údajů

Vaše osobní údaje budou předány třetím osobám či jinak zprostředkovány pouze tehdy, je-li to nezbytné v rámci plnění kupní smlouvy, na základě oprávněného zájmu, nebo pokud jste s tím předem vyslovili souhlas.

5.1. Dalšími příjemci Vašich osobních údajů budou

 • Zasílatelské společnosti a jiné osoby podílející se na dodání zboží či realizaci plateb na základě kupní smlouvy, Comgate a.s. IČO: 27924505, General Logistics Systems Czech Republic s.r.o. IČO: 26087961, Česká Pošta, s.p. IČO:47114983, PPL CZ, s.r.o., IČO: 25194798, Zásilkovna s.r.o. IČO: 28408306.

 • Osoby zajišťující marketingové služby pro správce

5.2. Správce nemá v úmyslu předat Vaše osobní údaje do třetí země (do země mimo EU) nebo mezinárodní organizaci.

6. Práva subjektu údajů

6.1. Za podmínek stanovených v nařízení máte právo požadovat od správce přístup k Vašim osobním údajům, právo na opravu nebo výmaz Vašich osobních údajů, popřípadě omezení jejich zpracování, právo vznést námitku proti zpracování Vašich osobních údajů a dále právo na přenositelnost Vašich osobních údajů.

6.2. Máte právo kdykoli odvolat souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů daný správci.  Tímto však není dotčena zákonnost zpracování Vašich osobních údajů před takovýmto odvoláním souhlasu. Váš souhlas se zpracováním osobních údajů můžete odvolat následujícím způsobem: Zasláním požadavku na  de-park s.r.o., se sídlem Trotinka 397, Miletín, PSČ 50771, nebo elektronickou poštou info@de-park.cz

6.3. Pokud byste se domníval(a), že zpracováním Vašich osobních údajů bylo porušeno či je porušováno nařízení, máte mimo jiné právo podat stížnost u dozorového úřadu.

6.4. Nemáte povinnost osobní údaje poskytnout. Poskytnutí Vašich osobních údajů není zákonným či smluvním požadavkem a ani není požadavkem, který je nutný k uzavření smlouvy.

6.5. Máte kdykoliv právo vznést námitku proti zpracování Vašich osobních údajů pro účely přímého marketingu, včetně profilování, pokud se profilování týká tohoto přímého marketingu. Pokud vznesete námitku proti zpracování Vašich osobních údajů pro účely přímého marketingu, nebudou již Vaše osobní údaje pro tyto účely dále zpracovávány.

7ÚčinnostTyto Zásady ochrany osobních údajů platí od 1.5. 2018.

Na Vašem soukromí nám záleží

Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

Povolit všePodrobné nastavení

Získejte slevu 50 Kč na první nákup nad 500 Kč. Zadejte Vaši emailovou adresu a kód Vám přijde do schránky.

Další výhody, které registrací získáte
 • dostanete automatickou slevu 2%
 • možnost si sama vybrat hodnotný dárek k nákupu
 • zapojíte se do věrnostního bodového systému
 • prodlouženou lhůtu na vrácení zboží na 30 dní
 • získáte pohodlný přehled všech objednávek a dokladů
 • týdně budete dostávat newsletter s novinkami, akcemi, radami a inspirací