Exkluzivní látky a nažehlovačky s Večerníčkem, samozřejmě v TOP kvalitě...KLIK

Náš příběh

 

Milé dámy,

vítejte na stránkách našeho obchodu.

Značku de-park jsem založila v roce 2011, kdy jsem začala s šitím dětského oblečení nejprve pro své děti a později i na zakázku. Potřebovala jsem se během mateřské realizovat a také jsem nebyla spokojená s unifikovanou nabídkou a špatnou kvalitou oděvů v obchodech. Navíc mám ráda originalitu a kreativitu. Když se ke mně postupně dostávaly informace o podmínkách, za kterých toto fast-fashion oblečení vzniká, posílilo to mé odhodlání k tvorbě něčeho vlastního.

V roce 2016 jsme se rozhodli k zakázkové výrobě přidružit i prodej látek, které se staly ihned naší vášní. Látky milujeme a stejně tak naši práci. Specializujeme se na prodej originálních a vkusných výrobků. Máme velké ambice a tak navrhujeme i vlastní vzory, které v současné době tiskneme na mnoho různých materiálů. Zároveň spolupracujeme s několika šikovnými grafiky a ilustrátory, jejichž vzory budou i nadále nedílnou součástí naší nabídky. Máme rádi i české autory, takže jsme do naší nabídky postupně přidali i několik exkluzivních vzorů s našimi tradičními postavičkami, které jinde nekoupíte.

Nespokojili jsme se s nabídkou těch nejkvalitnějších látek v metráži a tak již několik let vyvíjíme i vlastní krejčovské střihy. Jejich prostřednictvím Vás chceme inspirovat k ušití zcela jedinečných outfitů, ve kterých se budete cítit výjimečně a díky kterým si budete moct užívat pozornost okolí. Známe ten pocit, když si poprvé oblečeme něco, co jsme přes různá úskalí samy dokázaly vytvořit a že je prostě nenahraditelný…

Zkrátka snažíme se Vám přinášet do života ty nejlepší produkty, které podtrhnou Vaší originalitu a kvalitní vkus. Chceme Vám přinést příjemné zážitky spojené s jak nákupem, naším přístupem, tak i procesem tvoření. Můžete se na nás spolehnout, že Vám rády poradíme.

Doufáme, že si u nás vyberete a nebo se alespoň pokocháte stejně jako my, když se procházíme po skladu a chystáme pro vás balíčky.

V případě, že máte nějaké otázky nebo potřebujete poradit, zavolejte nebo napište email, snažíme se odpovídat obratem.

Děkujeme a těšíme se na Váš nákup.

 

 

 

 

Získejte slevu 50 Kč na první nákup nad 500 Kč. Zadejte Vaši emailovou adresu a kód Vám přijde do schránky.

Další výhody, které registrací získáte
  • dostanete automatickou slevu 2%
  • možnost si sama vybrat hodnotný dárek k nákupu
  • zapojíte se do věrnostního bodového systému
  • prodlouženou lhůtu na vrácení zboží na 30 dní
  • získáte pohodlný přehled všech objednávek a dokladů
  • týdně budete dostávat newsletter s novinkami, akcemi, radami a inspirací